Zbliżeniowo na WOŚP - Aktualności - Przechlewo24
	
	
	
	
	
	
	
		
	
		
		
			
		
	
	
	
	
	
		

Zbliżeniowo na WOŚP

Wyświetleń: 2055 | Data dodania: 29/12/2015 20:25:45

Przechlewo

.
Podczas 24. Finału WOŚP, dzięki współpracy Fundacji WOŚP z MasterCard i Bankiem Pekao SA, darczyńcy będą mogli przekazać datki kartami zbliżeniowymi.

Już drugi rok z rzędu podczas 24. Finału WOŚP 300 wolontariuszy zostanie wyposażonych w przenośne, zbliżeniowe terminale płatnicze Banku Pekao. Dzięki temu Polacy będą mogli szybko i bezpiecznie przekazać pieniądze na konto Fundacji WOŚP, zbliżając kartę lub smartfon do czytnika. Jeśli kwota, którą będą chcieli podarować, będzie wyższa niż 50 złotych, zatwierdzą transakcję kodem PIN. Terminale będą również umożliwiały przyjmowanie wpłat w tradycyjny sposób, czyli poprzez włożenie karty do czytnika. Wolontariusze z terminalami będą kwestować w dniu Finału, 10 stycznia 2016 roku, od rana do północy.

Kiedyś rewolucją dla Wielkiej Orkiestry było wyposażenie wszystkich wolontariuszy Finału w jednakowe, tekturowe skarbonki do zbierania pieniędzy. Dziś nie wyobrażamy sobie, by wolontariusz nie miał takiej tradycyjnej puszki kwestarskiej, choć coraz częściej okazuje się, że brak przy sobie gotówki może nam przekazanie datku wolontariuszowi uniemożliwić. Więc czas już chyba myśleć o kolejnej rewolucji – wprowadzeniu skarbonek przyjmujących darowizny kartą. Taka akcja zrealizowana rok temu przyniosła skutek, który przerósł nasze oczekiwania. Dlatego bardzo się cieszymy, że ten pomysł będzie ponownie zrealizowany z jeszcze większym rozmachem w czasie 24. Finału – powiedział Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Fundacji WOŚP.

Jednym z Partnerów projektu jest firma MasterCard, która od 4 lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy uczestniczyć w tym nadzwyczajnym przedsięwzięciu. Jesteśmy przekonani, że dzięki udostępnieniu wolontariuszom terminali do płatności zbliżeniowych, Fundacja WOŚP i jej podopieczni odczują jeszcze więcej korzyści. Tym bardziej, że płatności bezgotówkowe cieszą się wśród Polaków rosnącą popularnością, a obecnie już połowa transakcji kartami MasterCard w Polsce to płatności zbliżeniowe – powiedział Bartosz Ciołkowski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Wolontariuszy, którzy będą wyposażeni w przenośne terminale, będzie można spotkać na terenie naszej gminy.
Podziel się

panel użytkownika

Login

Hasło
Zapomniałem hasła | Rejestracja

średnie kursy walut (2018-11-14)

1CHF3,77470,3%
1SEK0,4180,41%
1EUR4,29540,09%
1DKK0,57570,09%
1USD3,81140,4%
1GBP4,94240,2%

masz sugestię?

Napisz do nas!